Országosra jutottak focista tanulóink

IV. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia Országos döntöjébe jutott a Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola labdarúgó fiú csapata. A csapat három selejtezö csoporton keresztül, veretlenül jutott a legjobbak közé.

A csapat eredményei:

Körzeti döntő (Pétervására)
Tamási Áron Ált.Isk – Utassy János Ált. Isk. Tarnalelesz 7-2

Tamási Áron Ált.Isk – Országh Kristóf Ált. Isk  5-1

Megyei Elődöntő ( Bélapátfalva)
Tamási Áron Ált.Isk – Bélapátfalvai Petőfi Sándor  Ált.Isk. 2-0
Tamási Áron Ált.Isk – Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk. 4-0

Megyei Döntő (Bélapátfalva)
Tamási Áron Ált.Isk – Bélapátfalvai Petőfi Sándor  Ált.Isk. 2-1
Tamási Áron Ált.Isk – Karácsondi Gönczy Pál Általános Iskola 1-0
Tamási Áron Ált.Isk – Sütő András Általános Iskola, Kömlő 2-0
A csapat ezzel a legjobb lett a megyében, így részt vehet a 2016. június 10-12 között Miskolcon megrendezésre kerülő Országos Diákolimpia Döntőjén, ahol iskolánk mellett, egyedüliként, Heves Megyét is képviselhetik.
A csapat tagjai: Szabó Zsombor, Varga Martin, Cseszneg Gergő, Ökrös Balázs, Bíró Krisztián (8.a), Danyi Márk, Kovács Gyula (8.b), Suha Kevin, Nagy Richárd (7.b), Gonda Dávid (7.a). Minden csapattag a Pétervására Sportegyesület igazolt labdarúgója.
Felkészítő tanárok, edzők: Boros Csaba, Nagy Zoltán
Szép volt fiúk! Sok sikert az Országos döntőre!
Related Posts