Oct 16, 2019

Felhívás !

Pétervására Város Önkormányzata mindent megtesz azért, hogy a város tisztán, rendezetten jelenjen meg a lakosság és az idelátogatók előtt. Virágosítunk és a zöldfelületeinket folyamatosan kezeljük. Azonban a megnövekedett kezelendő felületek és a közmunkásaink számának jelentős csökkenése miatt ma már csak arra van lehetőségünk, hogy a város tulajdonában lévő közterületeket gondozzuk és tartsuk karban.

Ezért tisztelettel kérek mindenkit, hogy a saját tulajdonában álló porta, telek, vagy üzlet előtt a fűnyírást végezze el, illetve az árkokat és a területet tartsa tisztán.

Különösen fontos ez a nyári időszakban, amikor sok túrista és átutazó látogatja meg a városunkat. Természetesen a mozgásban korlátozott időseknek továbbra is segítséget nyújtunk, illetve az elhagyatott porták előtt is el fogjuk végezni a fűnyírást. Kérem szíves közreműködésüket és megértésüket.

Tegyünk együtt a városunk tisztaságáért !

Köszönettel:

Eged István – polgármester

Cimkék

Hasonló cikkek